Love 101
powrót do forum 1 sezonu

Sinan

użytkownik usunięty

Jak sądzicie co stanie się z Sinanem? Jakie są wasze przypuszczenia? Co przyniesie drugi sezon? Ja jestem absolutnie zachwycona tym serialem, cudowny pod każdym względem. Muzyka idealnie dopasowana do scen, aktorzy genialnie odegrali role siedemnastolatków z prawdziwego zdarzenia, a szczegóły w stylu spojrzenia Sinana na Isik skradły moje serce. Czekam na więcej.

ocenił(a) serial na 10

Co do Sinana, to on jedyny nie dostał listu. Widzimy w pierwszym odcinku, ze list dostaje Osman na farmie, W więzieniu raczej Kerem wylądował no i oczywiście Eda. W czwartym odcinku jest pokazany Osman jedzący coś w widokiem na wieżę Galata i w kieszeni ma list ubrudzony ziemią, Eda w kuchni oraz Kerem prawdopodobnie ze swoim obrońcą w sądzie. Dorosła Isik mówi o Sinanie w czasie przeszłym, wiec nie spodziewałabym się pozytywnego zakończenia ;(

ocenił(a) serial na 9
mokaneka2

jak dobrze, że to wszystko okazało się nieprawdą ;) cudowne zakończenie, nieważne czy naiwne czy nie - takiego oczekiwałam :D

Dorośli grający nastolatki beznadziejny serial i fabuła a eza ma 39 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones